OSLAVY, EVENTY

Podujatia pre firmy

Poďakujte sa zamestnancom atraktívnym eventomRadi by ste svojich zamestnancov potešili zaujímavou akciou – vianočným večierkom, novoročnou párty alebo športovým tímbildingom – ktorá otuží pracovné vzťahy a posilní tímového ducha? Sme tu pre vás počas celého roka a s nadšením pre vás pripravíme originálny firemný event s bohatým sprievodným programom.Prekvapte obchodných partnerov TOP eventomSúhlasíte s nami, že najkrajší dar je zážitok a najlepšie sa obchodné vzťahy budujú aj utužujú počas neformálnych eventov? Zverte ich do našich profesionálnych rúk a my pre vás pripravíme VIP raut so zážitkovým programom, kulinárskou šou či slávnostnú recepciu spojenú napríklad s uvedením vašej TOP novinky, o ktorej si vaši obchodní partneri budú “štebotať“ ešte poriadne dlhý čas. 


V kruhu najbližších

Premýšľate, že by ste šéfa alebo kolegu potešili k jeho jubileu oslavou, z ktorej sa nikomu nebude chcieť odísť? Chcete si so svojím tímom posilniť vzťahy a spoznať sa aj inak ako len pri práci? Alebo hľadáte štýlové miesto pre rodinnú oslavu, školskú stretávku či na stužkovú? U nás si všetky neformálne akcie môžete s kolegami a priateľmi užiť v plnej paráde. A ak by ste ich chceli osviežiť živou hudbou, umeleckým vystúpením alebo programom pre vaše ratolesti – radi vám aj v tejto oblasti pomôžeme. 

Eventový mix

Milovníci hudby, zbystrite pozornosť. Kaštieľ Studené je vďaka svojim priestorovým možnostiam ideálnym miestom pre zorganizovanie koncertu vážnej hudby, vystúpenie folklórneho súboru alebo populárnej skupiny či obľúbeného hudobníka. Je tiež výbornou voľbou pre konanie umeleckých vernisáží alebo výtvarných sympózií. S ozvučením vášho podujatia a zabezpečením techniky vám, samozrejme, radi pomôžeme. 

ZaPARKujte so svojím firemným eventom
v našom parku

Súčasťou Kaštieľa Studené je aj nádherný park s rozsiahlou trávnatou plochou, tenisovými kurtami, hracou plochou na petangue, volejbalovým a mini golfovým ihriskom. K dispozícii je pre vás tiež exteriérový bazén s barom. Areál poskytuje široké možnosti na vaše firemné eventy a podujatia pre verejnosť.

Ubytovanie

Očakávate, že na váš firemný event prídu aj hostia zo zahraničia alebo vzdialenejších kútov Slovenska? Premýšľate, kde by ste ich mohli ubytovať? Touto otázkou sa nemusíte viac trápiť, nakoľko Kaštieľ Studené pohodlne ubytuje 30 hostí v komfortne zariadených apartmánoch a izbách. Bližšie informácie vám v prípade záujmu radi poskytneme osobne.

Sme tu pre vás

Firemné podujatia ušité na mieru podľa vášho gusta si vychutnáte plnými dúškami vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a chuti prinášať vám len to najlepšie. Kde fantázia iných končí, my pre vás otvárame more nových možností, aby boli vaše akcie naozaj nezabudnuteľné. Sme tu, aby ste sa vy mohli baviť, bližšie sa spoznávať a užívať si čaro spoločných chvíľ.